İZMİR MENDERES İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aydın YÜZBAŞIOĞLU´nun LGS'ye Girecek Öğrencilerimize Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aydın YÜZBAŞIOĞLU´nun LGS'ye Girecek Öğrencilerimize Mesajı

    20 Haziran Cumartesi günü yapılacak olan Liselere Geçiş Sınavı (LGS) sınav merkezi okullarımızda iki oturum halinde gerçekleştirilecektir. Birinci oturum 09:30 da başlayıp 10:45 te sona erecek; 45 dakikalık aradan sonra ikinci oturum ise 11:30 da başlayıp 12:50 de sonlanacaktır. Sınav merkezi tüm okullarımızda sınav salonları dezenfekte edilmiş; ilgili okullarımıza dezenfektan, maske ve sınav görevlileri için eldiven verilmiştir. Sınav öncesi görevli öğretmenler tarafından öğrencilerimiz sosyal mesafe kuralına uyma ve maske takma konusunda bilgilendirilecek; öğrencilerimize ücretsiz maske dağıtımı yapılarak sosyal mesafe kuralına uygun bir şekilde öğrenciler sınav salonuna alınacaktır. Çocuklarımız için en uygun sınav ortamı hazırlanmıştır.

        Geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerimiz;

       Biliyorum ki büyük bir azim ve çabayla elinizden gelenin en iyisini yapabilmek için çok çalıştınız. Şimdi ise kendinize güvenme ve emeklerinizin karşılığını alma zamanıdır. Sizin için temennimiz başarıdır. Fakat unutmayın ki; sınav sonucu ne olursa olsun sizler bizim için çok değerlisiniz ve her zaman destekçiniz olacağız.

  Bu duygu ve düşüncelerle, öğrencilerimizin eğitiminde emeklerini ve desteklerini esirgemeyen tüm öğretmenlerimize, idarecilerimize ve velilerimize gönülden teşekkür ediyor; öğrencilerimize Liselere Geçiş Sınavında başarılara diliyorum.

 

                                                                                                                                                              Aydın YÜZBAŞIOĞLU

                                                                                                                                                     Menderes İlçe Milli Eğitim Müdürü

Kasımpaşa Mahallesi Atatürk Caddesi No 115/1 Kat 3 35470 Menderes / İZMİR - 0 232 782 14 77 - 0 232 782 25 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.