İZMİR MENDERES İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aydın YÜZBAŞIOĞLU´nun Ramazan Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aydın YÜZBAŞIOĞLU´nun Ramazan Bayramı Mesajı

       Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Bayramlar, paylaşmak demektir. On bir ayın sultanı olan Ramazan ayının ardından Ramazan Bayramı'na kavuşmanın mutluluğunu, yardımlaşma ve gönül gönüle olma duygusunu bir kez daha yaşıyoruz.  İnsanların kalplerine sevgiyi, kardeşliği ve güzellikleri doldurduğu bayram sevinçlerinin kalıcı olması dileğiyle, herkesin mübarek Ramazan Bayramı'nı kutluyorum.

      Ramazan ayı, bizlere bir kez daha kardeş olduğumuzu, birbirimizle sıkı bir dayanışma içinde olmamız gerektiğini hatırlattı. Ramazân ayının rahmet, mağfiret ve bereketle geçen günlerinin ardından Ramazan Bayramı'na kavuşmanın sevincini yaşıyoruz.

      Yakında olsun, uzakta olsun sesini duyduğunuz, kapısını çaldığınız, konuştuğunuz insanlarla güzeldir bayramlar. Bayramlar ziyaretlerle, elini tutan bir elle, umutla, sevindirdiğin kişilerle bayramdır. Büyüklerimizi, dostlarımızı, sevdiklerimizi arayıp sevgimizi sunmak için ne güzel fırsattır bayramlar. Bu bayramda sevdiklerimizi ziyaret edememenin, kalabalık bayram sofralarında hep beraber oturamamanın burukluğunu yaşıyoruz. Fakat bu günlerin geçici olduğuna ve yine hep birlikte sevdiklerimizle güzel bayramlar geçireceğimize inancımız tamdır.

    Sevinçlerimizi, mutluluklarımızı, dualarımızı paylaşmak ve daha güzel günlere ulaşmak dileğiyle bayramın tüm gönüllere; ülkemize, İslam dünyasına ve insanlığa huzur getirmesini temenni ediyor, tüm İslâm âleminin Ramazan Bayramı'nı tebrik ediyorum.

                                                                                                                                                      Aydın YÜZBAŞIOĞLU

                                                                                                                                             Menderes İlçe Millî Eğitim Müdürü

Kasımpaşa Mahallesi Atatürk Caddesi No 115/1 Kat 3 35470 Menderes / İZMİR - 0 232 782 14 77 - 0 232 782 25 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.