İZMİR MENDERES İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aydın YÜZBAŞIOĞLU´NUN 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aydın YÜZBAŞIOĞLU´NUN 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı.

 

Milletimizin kahramanlık destanlarından biri olan 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 96. Yılını coşkuyla kutlamanın haklı gururunu yaşıyoruz.

30 Ağustos Zaferi, Yüce Türk Milletinin Şanlı Ordumuz ile birlikte yazdığı bir destandır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk, “Milli tarihimiz çok büyük ve parlak zaferlerle doludur. Fakat, Türk Milletinin burada kazandığı zafer kadar neticeli ve bütün tarihe, yalnız bizim tarihimize değil, dünya tarihine yeni yön vermekle, kesin tesirli böyle bir meydan muharebesi hatırlamıyorum” diyerek 30 Ağustos Zaferinin tarihteki yerini açıkça ortaya koymuştur.

Tarih boyunca, destanlaşan ve tarihin dilinden düşmeyen zaferlerin mimarlığını yapan milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyor, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere vatanları uğruna canlarını feda eden Aziz Şehitlerimizi rahmetle anıyor, Kahraman Gazilerimize şükranlarımızı sunuyorum.

Kasımpaşa Mahallesi Atatürk Caddesi No 115/1 Kat 3 35470 Menderes / İZMİR - 0 232 782 14 77 - 0 232 782 25 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.