İZMİR MENDERES İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aydın YÜZBAŞIOĞLU´nun 2018-2019 Eğitim- Öğretim Yılı Sene Başı Mesajı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aydın YÜZBAŞIOĞLU´nun 2018-2019 Eğitim- Öğretim Yılı Sene Başı Mesajı.

Saygıdeğer, Öğretmen Arkadaşlarım, Değerli Veliler ve Geleceğimizin Teminatı Kıymetli Gençler,

Öncelikle yeni eğitim ve öğretim yılının sevgili öğrencilerimize, velilerimize, öğretmenlerimize, eğitim yöneticilerimize ve tüm eğitim çalışanlarına hayırlı olmasını temenni ediyor, sağlıklı ve başarılı bir yıl olmasını temenni ediyorum.

Her şeyin temelini oluşturan eğitimi, profesyonel ekiplerle ve çağımızın gerektirdiği imkanları taşıyan ortamlarda yapmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Yarınlarımızın teminatı olan biricik evlatlarımızı milli ve manevi değerlere bağlı, vatanını ve milletini seven, hizmet etmek için birbirleriyle yarışan, iyi bir insan ve iyi bir vatandaş olarak yetiştirmek hepimizin en büyük isteği ve hedefidir. Bu doğrultuda yaz tatili boyunca okullarımızda devam eden çalışmalar tamamlanmıştır.

Bu vesileyle tüm yöneticilerimizin, öğretmenlerimizin, çalışanlarımızın ve sevgili öğrencilerimizin aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve başarılarla dolu bir eğitim öğretim yılı geçirmelerini diliyor, sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum.

 

 

Kasımpaşa Mahallesi Atatürk Caddesi No 115/1 Kat 3 35470 Menderes / İZMİR - 0 232 782 14 77 - 0 232 782 25 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.